zaterdag 4 mei |
Bardienst |
09:00 - 12:30 |
Rene Visser |
09:00 - 12:30 |
Karst van den Akker |
12:30 - 16:00 |
Miko ten Hoor |
12:30 - 16:00 |
Jesse van Vilsteren |
15:00 - 18:30 |
Halbert van der Veen |
15:00 - 18:30 |
Wolter Jan Boonstra |
17:30 - 21:00 |
Femke Haites |
17:30 - 21:00 |
Hilde Pool |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
9:00 |
|
|
Marum JO11-3 |
Waskemeer JO11-1 |
|
Sportpark De Holten |
12:30 |
C |
3&4 |
Waskemeer 6 |
VCR 3 |
Ale de Vos |
Sportpark 't Ald Leger |
13:30 |
|
|
Waskemeer 3 |
Eastermar 2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
15:15 |
|
|
Waskemeer 5 |
Fc. Grootegast 6 |
Bert Beijert |
Sportpark 't Ald Leger |
16:00 |
|
|
Waskemeer VR1 |
Leeuwarder Zwaluwen VR2 |
P.S.J. (Patrick) Caspers |
Sportpark 't Ald Leger |
maandag 6 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
20:00 |
A |
1&2 |
Waskemeer VR2 (ma) |
Blue Boys |
|
Sportpark Ald Leger |
dinsdag 7 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
19:00 |
|
|
ONB 3JM |
Waskemeer 3 |
H. (Hugo) Jansma |
Sportpark de Fennen |
zaterdag 11 mei |
Bardienst |
09:00 - 12:30 |
Jurrien Hummel |
09:00 - 12:30 |
Dennis Hardenbol |
12:30 - 16:00 |
Danniek Tuinstra |
12:30 - 16:00 |
Baukje de Vos |
15:00 - 18:30 |
Jason de Kock |
15:00 - 18:30 |
Marco van Hooff |
15:00 - 18:30 |
Kevin Huiting |
17:30 - 21:00 |
Harry van der Veen |
17:30 - 21:00 |
Douwe Haites |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
8:30 |
|
|
Waskemeer JO15-1 |
Buitenpost JO15-2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
9:00 |
|
|
ONB JO9-2 |
Waskemeer JO9-1 |
|
Sportpark de Fennen |
9:00 |
|
|
VEV'67 JO7-1 |
Waskemeer JO7-1 |
|
Sportpark De Holten |
9:20 |
|
|
Waskemeer JO7-1 |
Roden JO7-4 |
|
Sportpark De Holten |
9:40 |
|
|
Marum JO7-2 |
Waskemeer JO7-1 |
|
Sportpark De Holten |
10:00 |
|
|
Waskemeer JO11-1 |
Gorredijk JO11-2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
10:30 |
|
|
vv Zeester JO13-1JM |
Waskemeer JO13-1 |
D. (Dennis) Sloot |
Sportpark Toercamp |
12:30 |
|
|
Waskemeer 6 |
Drogeham 4 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
12:30 |
|
|
Waskemeer 2 |
LAC Frisia 1883 3 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
12:45 |
|
|
Be Quick D 6 |
Waskemeer 3 |
|
Sportpark Tolhuispark |
14:00 |
|
|
Donkerbroek 2 |
Waskemeer 4 |
|
Sportpark Ontwijk |
15:15 |
|
|
Waskemeer 5 |
V.V. Westerkwartier 3 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
17:00 |
|
|
Waskemeer 1 |
ODV 1 |
J. (Jaap) Snippe |
Sportpark 't Ald Leger |
maandag 13 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
20:00 |
C |
Liudger (binnen) |
SJO WTTC VR2 |
Waskemeer VR1 |
Willem Hut |
Sportpark 't Ald Leger |
woensdag 15 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
19:30 |
|
|
ODV VR1 |
Waskemeer VR1 |
|
Sportpark Tusken de wallen |
donderdag 16 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
18:30 |
|
|
VEV'67 JO10-4JM |
Waskemeer JO10-1 |
|
Sportpark Oostindie |
20:00 |
|
|
FC Assen 4 |
Waskemeer 5 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
vrijdag 17 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
19:30 |
|
|
Marum VR18+1 |
Waskemeer VR18+1 |
|
Sportpark Boskdobbe |
20:00 |
|
|
Waskemeer VR18+1 |
RWF VR18+1 |
|
Sportpark Boskdobbe |
20:30 |
|
|
Bakkeveen VR18+1 |
Waskemeer VR18+1 |
|
Sportpark Boskdobbe |
zaterdag 18 mei |
Bardienst |
09:00 - 12:30 |
Fokke v/d Wal |
09:00 - 12:30 |
Paul Hofstee |
12:30 - 16:00 |
Sjoukje Heida |
12:30 - 16:00 |
Patrick Froentjes |
15:00 - 18:30 |
Frank Roijinga |
15:00 - 18:30 |
Willem Hut |
17:30 - 21:00 |
Storm Baron |
17:30 - 21:00 |
Lasse Jagersma |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
9:00 |
|
|
Rottevalle JO11-1JM |
Waskemeer JO11-1 |
|
Sportpark 'T Hagehiem |
9:30 |
|
|
Waskemeer JO13-1 |
Zuidhorn JO13-2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
9:30 |
|
|
Waskemeer JO9-1 |
Wilper Boys De JO9-1JM |
|
Sportpark 't Ald Leger |
10:00 |
|
|
Roden JO7-4 |
Waskemeer JO7-1 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
10:20 |
|
|
Waskemeer JO7-1 |
ONR JO7-2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
10:40 |
|
|
Nieuw Roden JO7-1 |
Waskemeer JO7-1 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
12:00 |
|
|
SC Kootstertille 2 |
Waskemeer 2 |
|
Sportpark De Tille |
12:00 |
|
|
ONT JO15-2 |
Waskemeer JO15-1 |
|
Sportpark Douwekamp |
12:00 |
|
|
Waskemeer 4 |
SC Boornbergum'80 4 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
14:30 |
|
|
Waskemeer 3 |
Blue Boys 2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
14:30 |
|
|
Zuidhorn 5 |
Waskemeer 5 |
|
Sportpark Johan Smitpark |
14:30 |
|
|
V.V. Westerkwartier 1 |
Waskemeer 1 |
|
Sportpark de Wieken |
14:30 |
|
|
Friese Boys 3 |
Waskemeer 6 |
|
Sportpark Saedkampe |
16:00 |
|
|
Waskemeer VR1 |
Oudehaske VR1 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
dinsdag 21 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
19:30 |
|
|
Oerterp VR2 |
Waskemeer VR1 |
D. (Douwe) Valk |
Sportpark De Griene Greide |
woensdag 22 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
20:00 |
|
|
Waskemeer 5 |
TLC 3 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
zaterdag 25 mei |
Bardienst |
09:00 - 12:30 |
Myrthe Tognini |
09:00 - 12:30 |
Natasja de Valk |
12:30 - 16:00 |
Julian Kok |
12:30 - 16:00 |
Bas Kuik |
15:00 - 18:30 |
Lars de Jong |
15:00 - 18:30 |
Rik Ottenhoff |
15:00 - 18:30 |
Yorrick Hof |
17:30 - 21:00 |
Leon Clemens |
17:30 - 21:00 |
Seijo van der Veen |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
10:00 |
|
|
Waskemeer JO11-1 |
Drachten JO11-3 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
11:00 |
|
|
Waskemeer JO15-1 |
Gorredijk JO15-2 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
12:30 |
|
|
Waskemeer 2 |
Leeuwarder Zwaluwen 13 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
14:00 |
|
|
Waskemeer 6 |
Jubbega 1 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
14:30 |
|
|
BSVV 4 |
Waskemeer 5 |
J. (Johan) Jansma |
Sportpark Bovensmilde |
14:30 |
|
|
Waskemeer 1 |
HS'88 1 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
14:30 |
|
|
Veenhuizen 3 |
Waskemeer 4 |
|
Sportpark Achter de Molen |
16:00 |
A |
1&2 |
Waskemeer VR1 |
Read Swart VR1 |
Rico Schuurman |
Sportpark 't Ald Leger |
maandag 27 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
19:00 |
|
|
Buitenpost JO15-2 |
Waskemeer JO15-1 |
|
Sportpark De Swadde |
20:00 |
A |
1&2 |
Waskemeer VR2 (ma) |
Trinitas |
|
Sportpark Ald Leger |
woensdag 29 mei |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
20:00 |
|
|
S.V. Oosterwolde VR1 |
Nieuweschoot VR1 |
|
Sportpark Oostenburg |
zaterdag 1 juni |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
11:00 |
|
|
Waskemeer JO15-1 |
VC Trynwalden JO15-1 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
12:30 |
|
|
Waskemeer 3 |
RWF 3 |
|
Sportpark 't Ald Leger |
zaterdag 8 juni |
Wedstrijden |
Tijd |
Veld |
Box |
Thuis |
Uit |
Scheidsrechter |
Locatie |
13:30 |
|
|
Buitenpost 4 |
Waskemeer 2 |
|
Sportpark De Swadde |
14:00 |
|
|
Blue Boys 3 |
Waskemeer 4 |
|
Sportpark De Blauwe Kamp |